Overzicht kerkdiensten

Overzicht komende kerkdiensten van de protestantse gemeente i.w. Hattem

  • 5 kerkdiensten

    Donderdag 10 mei, Hemelvaartsdag

    10.00 uur Andreaskerk, ds. W. Hortensius
    Collecte: diaconie; 1027-opvang kinderen kansarme wijk Bogota

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Letta van Velsen en Gheanka Lijn
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur dienst in de Andreaskerk

    Zondag 13 mei

    10.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk, doopdienst, uitzending radio Hattem
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
    19.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Carolien Tichelaar en Anna Jonker
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Erna Sonneveld en Roy Brouwer
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur dienst in de Emmaüskerk

    Donderdag 17 mei

    19.00 uur Andreaskerk, ds. D.M. v.d. Linde, huwelijksbevestiging Erica Beltman en Raymond Groenwold

    Zondag 20 mei, 1e Pinksterdag

    08.30 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk
    10.00 uur Andreaskerk, ds. W. Hortensius, doopdienst,  m.m.v. Thoby Liefers op trompet 
    19.00 uur Andreaskerk, ds. J.H. van Wijk, Windesheim (Stadsnoordwestwijk)
    Collecte: Pinksterzendingscollecte; GZB/KiA

    Oppas Andreaskerk 08.30 uur, Ellis van de Scheer en Julia van der Beek
    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Debby Vros en Joëlle van der Worp
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur dienst in de Andreaskerk

    Maandag 21 mei, 2e Pinksterdag

    10.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk
    Collecte: Pinkersterzendingscollecte; GZB/KiA

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Annelies Oosten en Marian van den Hooff
    Kindernevendienst in de morgendienst

    Zondag 27 mei

    08.30 uur Andreskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk
    10.00 uur Andreaskerk, ds. N. Beimers, Zwolle (Protestantse wijkgemeente i.w.)
    19.00 uur Andreaskerk, ds. R.F.  de Wit, Ermelo (Stadsnoordwestwijk)
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 08.30 uur, Elise Bronsveld en Amber van Ittersum
    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, José Wijnhoud en Emma Wijhoud
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur dienst in de Andreaskerk

    Zondag 3 juni

    10.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. A. Tol, Dalfsen (Protestantse wijkgemeente i.w.)
    19.00 uur Andreaskerk, ds. G.J. Röben, Heerde (Stadsnoordwestwijk)
    Collecte: Project SNWw; diaconale reis Malawi

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Bertine Hulshof en Anna Schrooten
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Mirjam Borst en Rinske van der Ziel
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur dienst in de Emmaüskerk

    Zondag 10 juni

    08.30 uur Andreaskerk, dhr. G. Klaassen, Zwolle (Stadsnoordwestwijk)
    10.00 uur Andreaskerk, ds. W. Hortensius, viering Heilig Avondmaal
    15.00 uur de Bongerd, ds. B.J.D. van Vreeswijk, bediening Heilig Avondmaal
    19.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk, bediening Heilig Avondmaal
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 08.30 uur, Hendriëtte Agterhuis en Lieke Jonker
    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Caroline Blok en Romy Hulshof
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur dienst in de Andreaskerk

    Zondag 17 juni

    10.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk, uitzending radio Hattem
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. P.A. Eigenhuis-de Kool, Kampen (Protestantse wijkgemeente i.w.)
    19.00 uur Andreaskerk, dr. L.F. de Graaff, Tiel (Stadsnoordwestwijk)
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Priscilla Eikelboom en Rik Agterhuis
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Teun Juk en Roy Brouwer
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur diensten in de Andreaskerk en Emmaüskerk